x

Mimar Danışma Hattı

Yönetici Grubu, Koltuk Takımı ve birçok ihtiyacınızı karşılayacaksanız fakat emin olamıyor ya a nasıl dizayn edeceğiniz konusunda kararsız iseniz hemen bizi arayabilir veya mail atarak proje departmanımızdan destek alabilirsiniz.

mimar@officemarkt.com.tr

proje@officemarkt.com.tr

Tel : (0212) 675 03 30

 

 

Haberler
Değerli officemarkt.com dostları;

www.officemarkt.com.tr olarak amacımız Ofis mobilyaları, Büro Mobilyaları, Ofis Kırtasiye Ürünleri, Ev Tekstili, Elektronik Ürünler, Duvar Kağıtları, Telefon ve Telefon Santralleri vs. gibi bir ofis için gerekli olan tüm ürünleri tek bir sitede toplayıp alışverişlerinizde sizlere kolaylık sağlamak amacı ile çıktığımız bu yolda bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Mimar danışma hattı...

Yönetici grubu, koltuk takımı vs alıcaksınız ama emin olamıyor yada nasıl dizayn edeceğiniz konusunda emin değil misiniz? O zaman hemen bizi arayabilir ve mimar arkadaşlarımız'dan destek alabilirsiniz.

Veya

Elinizde bir projeniz var ise ozaman projenizi

proje@officemarkt.com.tr mail atabilirsiniz. Mimar arkadaşlarımız konu ile ilgilenip tarafınıza en kısa sürede dönüş yapacaklardır.

Sitemiz Yenilendi...

Üstelik inanılmaz kampanyalar, hediyeler, indirimler ve yeni yüzümüz ile siz değerli müşterilerimizin tekrar karşısındayız.

Büro Mobilyaları

                                     Büro Mobilya

Büro mobilyaları

Büronuzu yenilerken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm büro mobilyaları tarafımızdan kendi fabrikalarımızda birinci kalite malzeme ile üretilerek sizlere sunulmaktadır. Büro mobilyaları üretiminde 60 yıllık kalite, tecrübe ve iş ahlakımızla siz değerli müşterilerimize Türkiyenin her yerine hizmeti götürmeye devam etmekteyiz.

Büro mobilyalarımız özel ağaç malzemeden imal edilmektedir, büro mobilyalarımızda kullanılan metal aksamlar çeliktir, paslanmaz, rutubet ve sudan etkilenmez. İlerleyen yıllarda, pas, küf v.b sorunlarla karşılaşmazsınız.

Ürünlerimiz garantili olup , bir problen olduğunda müşteri temsilcisi personelimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Bizim için en önemli unsur müşteri memnuniyeti olduğunu unutmayın. Hizmet birincil kurallarımızdan en önemlisidir.

Büro Mobilyaları


Her zaman, evimiz kadar ofisimiz de önemlidir. Hem müşterilerimizi karşılamak ve gün boyu ofis içinde çalışacağımız için rahatlık ve konfor önemlidir. Mobilya modellerimiz ortapedik olarak tasarlanmış ve mesai saatleri içerisinde rahat yorulmadan çalışmanızı sağlayacaktır. Birbirinden farklı renk ve desenlerdeki ofis mobilya seçeneklerimizi inceleyebilir. Ofisinizin dekorasyonuna veya kişisel veya kurumsal zevkinize göre mobilya altarnetiflerini değerlendirebilirsiniz.

Büro Mobilyaları

Huzurlu bir iş yerinde  personel ve yöneticilerin çalışması demek kaliteli bir iş çıkarmalarına vesile olacaktır. Göz zevki ve rahatlık herşeyde olduğu gibi ofissimizin içinde de geçerli bir kavramdır.

Büro mobilyasında 60 yıllık tecrübe ve güvenle; officemarkt.com.tr hizmetinizde.

Üye Girişi | Sepetim | Müşteri Hizmetleri | İletişim

Anasayfa  |  Siparişlerim  |  Kategoriler |  Markalar |  Modeller

 

Ev Mobilyası     -      Ofis Mobilyası        

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.